Propozice DOMINO CUPU 2014

KATEGORIE:             Přípravka ročník 2003 a mladší

MÍSTO:                     Městský stadión Ostrava - Vítkovice, umělá tráva 4. generace vedlejší

hřiště, Závodní ulice, 703 00 Ostrava-Vítkovice,tel.:+420 595 701 020,

DATUM :                  10. květen 2014, začátek v sobotu od 8.00 hodin, předpokládaný konec

turnaje v 16.30 hodin

STARTOVNÉ:            2 000,- Kč/mužstvo - (75 EUR, 300 PLN) - je určeno na nájem hřiště,

pitný  režim, kvalifikované rozhodčí (FAČR) a ceny pro hráče (medaile

pro všechny týmy). V ceně startovného je zahrnut oběd pro hráče a trenéry

v počtu 11+2

HRACÍ SYSTÉM:       4 skupiny po 6.-ti týmech, hraje se každý s každým. První 2 týmy z  každé

skupiny postupují do Zlaté skupiny, třetí a čtvrté týmy ze skupin hrají

Stříbrnou skupinu a poslední 2 týmy ze skupin hrají Bronzovou skupinu.

Zápasy ve Zlaté, Stříbrné a  Bronzové skupině se hrají systémem play off.

Rozlosování a časový sled utkání bude dodatečně zaslán.

HRACÍ DOBA:          1x16 minut, přestávka 4 minuty

POČET HRÁČŮ:        5+1,střídání hokejovým způsobem. na soupisce může být uvedeno max.

13 hráčů + 2 trenéři

BRANKY, MÍČ:         2x5m, míč velikost 4

HRACÍ PLOCHA:      48x28m, hraje se na čtyřech hřištích současně

ROZHODČÍ:             zajistí pořadatel

PRAVIDLA:              Hraje se dle běžných pravidel FAČR + upřesnění dle přílohy,

viz. "Pravidla pro tento turnaj"

HODNOCENÍ:          V základních skupinách - body, vzájemný zápas, rozdíl vstřelených branek

ze všech utkání, větší počet vstřelených branek ze všech utkání, menší

počet obdržených branek ze všech utkání, penaltový rozstřel.

Ve Zlaté, Stříbrné, Bronzové skupině - zápasy play off, v případě

nerozhodného výsledku  následují 3 pokutové kopy, poté po 1 kopu každý

tým až do rozhodnutí

CENY:                      první 3 místa poháry, medaile, diplomy, ostatní medaile, diplomy.

NEJLEPŠÍ BRANKÁŘ

NEJLEPŠÍ HRÁČ

NEJLEPŠÍ STŘELEC

SOUTĚŽ SPECIAL:    Penalty maminek o věcné ceny fa LIBROS - sobota 10.5.2014

OBČERSTVENÍ:        v místě bufet, restaurace. Platba v bufetu je možná i v EUR, PLZ

(výdej zpět bude v CZK dle aktuálního kurzu)

DIREKTORIÁT:        ing. Pavel Sikora, GSM: +420 739 546 205, sikora@arena-vitkovice.cz

Miroslav Janač, GSM: + 420 775 420 994, janac@fcb.cz

Pozn. č.1:               Pro účastnické týmy máme sjednané ubytování v přilehlém hotelu

Clarion (****) za 600,- Kč/osobu a v hotelu Puls (***) za 400,- Kč

včetně polopenze (snídaně + večeře).

Ať se vyhneme zdržování při check- in, žádáme tímto účastnické týmy

o zaslání předběžné soupisky hráčů a realizačních týmů (data narození).

Pozn.č.2:               Na předání cen a medailí přislíbili osobní účast známí sportovci z Ostravska,

proto dopředu žádáme všechny účastníky, aby setrvali až do závěrečného

vyhlášení výsledků.

Pozn č.3                Platné registrační průkazy (kdo má), karta zdravotní pojišťovny s sebou.

Za chování a bezpečnost hráčů v celém areálu a za osobní věci zodpovídá

vedoucí mužstva.

PRAVIDLA PRO TENTO TURNAJ

1.Pořadatel:                   FC Baník Ostrava. ve  spoluprácis firmou DOMINO - Robert Marek

2.Termín:                      10.5.2014

3.Místo konání:             Městský stadión Ostrava-Vítkovice

4.Účastníci:                   24 mužstev rozdělených do 4 skupin po 6 týmech

5. Zahájení:                   sraz nejpozději 30 minut před prvním utkáním,

zahajovací zápasy začínají v 8.00 hodin

6. Závěr:                        Sobota 10.5.2014 16.30 - 17.00 vyhlášení výsledků

Hřiště:                           48x28m, branky 5x2m

Hrací doba:                   1x16 minut, přestávka 4 minuty. Hraje se dle centrálního času na časomíře,

utkání na všech hřištích začínají ve stejný čas po ukončení produkce hudby,

která vyplňuje přestávku.

Počet hráčů:                  5+1, střídání hokejovým způsobem, střídající hráč může nastoupit, až jeho

spoluhráč opustí plochu u své střídačky. Střídání mimo prostor střídaček

potrestá rozhodčí napomenutím hráče, který pravidlo porušil

Auty:                             se vhazují

Volné kopy:                   všechny přímě, pouze za výkop (výhoz) přes půl nepřímý, zeď 5m od míče

Výstroj hráče:                dres, trenýrky, štulpny, kopačky, holenní chrániče

Hra brankáře:                Míč z autu za brankou smí brankář vykopávat nebo vyhazovat z

na vlastní polovinu hřiště - může si však míč libovolně posunout mimo

brankoviště a je posuzovánjako hráč z pole.

Malá domů:                   Posuzuje se jako ve fotbale na velkém hřišti, tzn. že brankáři je možno

přihrát. Avšak chytne-li brankář míč do rukou po úmyslné malé domů

zahrané spoluhráčem nohou od kolena dolů, nařizuje rozhodčí pokutový

kop.

Pokutový kop:               Vzdálenost 7m od branky. Je nařízen za úmyslnou malou domů, dále pak

za ruku brankáře mimo brankoviště a také v případě, že v prostoru

brankoviště dojde k přestupku hráče, za který se v poli nařídí přímý kop.

Vyloučení:                     Žlutá karta - 2 minuty s návratem po obdržené brance, pokud ŽK obdrží